Vážení zákazníci

Příjem objednávek na naše tradiční vánoční cukroví byl ke dni 30.11.2023 ukončen. Nyní začínáme s pečením, plněním, zdobením a počítáním. Pokud se nám podaří připravit ještě nějaké cukroví navíc, rádi Vám ho nabídneme.

Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám svěřili a přejeme krásné prožití adventních dní.


Tradiční vánoční cukroví 2023

Tradiční vánoční cukroví připravujeme dle vlastních osvědčených receptur výhradně z prvotřídních surovin. Základem je kvalitní pšeničná mouka, máslo, vejce, smetana, jádra lískových a vlašských ořechů a kakao holandského typu. K tomu přidáváme kandované ovoce, koření případně lihoviny. K promazání používáme osvědčenou lineckou marmeládu, ovocné džemy, a lískooříškový krém.  

Vánoční cukroví nedobarvujeme žádnými dodatečnými barvivy, nepřidáváme žádné přídatné látky ani stabilizátory. Trvanlivosti je dosaženo pečlivým výběrem surovin a přesným dodržením technologických postupů. 

V letošním roce připravujeme cukroví ve třech druhových variantách - A, Trvanlivé:  B, Krémové:  C, Mix: vždy ve dvou hmotnostních verzích - 1000g a 500g. Každou variantu můžeme připravit zabalenou v klasické papírové krabici nebo v dárkovém provedení - ve slaměné ošqtce, zabalené v celofánu.