voisupvijs

20.06.2010 00:09

 

Soutěž

 
Tisk

VIMPERSKÉ PUZZLOVÁNÍ aneb DÍLEK K DÍLKU DEJ – VIMPERK POZNÁVEJ

Letošní ročník Léta pod Boubínem pro Vás přichystal několik novinek a aktivit, které by Vám měly zpříjemnit pobyt ve městě, ale také ukázat, že Vimperk má opravdu co nabídnout. Aktivity Léta pod Boubínem se tedy ze zámku rozběhly i do jiných míst a zavedou Vás všude tam, kde to stojí za shlédnutí. Rádi bychom Vás pozvali nejenom na kulturní akce samotné, ale i k posezení ve vimperských restauracích či cukrárnách, k nocování v našich útulných hotelech či k nákupu suvenýrů a dárků, které Vám budou návštěvu Vimperka připomínat. Pozvání v plné míře samozřejmě platí i pro domácí. I jim chceme ukázat, že i doma je co objevovat. Přijměte tedy tohoto průvodce městem a Létem pod Boubínem, naši malou hru nazvanou Vimperské puzzlování. Hra Vám jednak představí místa, která jsou nějakým způsobem spjata s historií města, jednak nabídne i řadu slev v zařízeních zde sídlících. Základem hry je zakoupení hrací karty v hodnotě 20 Kč a vlastnictví programové brožurky Léta pod Boubínem, kterou si zdarma můžete vyzvednout na mnoha místech po celé Šumavě. V ní kromě nabídky akcí najdete tucet kuponů, za které na určených místech obdržíte slevu na službu či zboží a jeden dílek skládačky. Po nasbírání a nalepení všech dvanácti dílků kartu s uvedením zpáteční adresy zašlete či dopravíte do Turistického informačního centra ve Vimperku nebo zanecháte v některém z dvanácti hracích míst. V rámci slavnosti Zlaté stezky ve Vimperku v závěru srpna pak proběhne slosování, kde v čele desítky cen stojí víkendový pobyt v hotelu Zlatá hvězda či Terasa zdarma pro dvě osoby s balíčkem slev na služby a zboží v různých zařízeních ve městě. Doufáme, že Vás naše hra přesvědčí, že Vimperk je město, kde se nejenom dobře žije, ale které rozhodně stojí za návštěvu. Veškeré náměty, dotazy i stížnosti rádi zodpovíme na adrese vimperskepuzzlovani@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Seznam míst, kde lze zakoupit hrací kartu, je k dispozici u všech distribučních míst brožurky Léto pod Boubínem nebo společně s dalšími informacemi na adrese www.letopodboubinem.cz.

Pravidla hry VIMPERSKÉ PUZZLOVÁNÍ

1/ Od 19.6. 2010 si na vybraných místech k brožurce s programem Léta pod Boubínem si můžete zakoupit za 20 Kč hrací kartu.

2/ Hry se můžete účastnit pouze s hrací kartou a brožurou Léto pod Boubínem 2010, jejíž součástí jsou i hrací kupony.

3/ Při návštěvě hracího místa obdržíte příslušnou slevu či dárek a soutěžní dílek skládačky.

4/ Sleva či dárek se vztahuje pouze k jedné službě či porci jídla.

5/ Slevy se nesčítají.

6/ Po shromáždění všech dvanácti dílů skládačky je nalepíte na hrací kartu a do 25. srpna 2010, kdy hra končí, dopravíte na uvedenou adresu nebo odevzdáte na některém z herních míst.

7/ V sobotu 28. srpna bude v rámci Slavností Zlaté stezky provedeno slosování, kde první cenou je víkendový pobyt ve Vimperku s ubytováním zdarma a s balíčkem dalších slev.

 

Vyhledávání

Kontakt

Cukrárna Pod zámkem Pivovarská 120
385 01 Vimperk
telefon 388 320 764
mobil 728 396 080, 722 677 927

Otevírací doba

  PONDĚLÍ        

zavřeno

  ÚTERÝ

    8.30 hod - 17.00

  STŘEDA

    8.30 hod - 17.00

  ČTVRTEK

    8.30 hod - 17.00

  PÁTEK

    8.30 hod - 17.00 

  SOBOTA

   9.00 hod - 17.00

  NEDĚLE

10.00 hod - 17.00

 

Objednávky

Každý den pro Vás máme připraveno velké množství vždy čerstvých dortů a zákusků. Přesto Vás však prosíme o objednávku s předstihem:

 

  • tří pracovních dnů u denně vyráběných dortů 
  • pěti pracovních dnů u speciálních druhů a tvarů
  • pěti pracovních dnů u rautových zákusků 

Dodržením těchto pravidel nám umožníte realizovat Vaši sladkou představu.

Vaše úplná spokojenost je naším prvořadým cílem.

 

Objednávky můžete realizovat prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo přímo v naší provozovně.

 

 Těšíme se na Vás !